KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ODWIEDZIN PACJENTÓW W SZPITALU W SULĘCINIE
KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ODWIEDZIN PACJENTÓW W SZPITALU W SULĘCINIE W związku z okresem wzmożonej zachorowalności na grypę oraz COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo pacjentów przebywających w naszym szpitalu zaleca się: Ograniczenie odwiedzin do 1 osoby do jednego pacjenta Zaleca się…


