Dobry posiłek w szpitalu

Szanowni Pacjenci! Pragniemy poinformować, że od dnia 16.10.2023r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie przystąpił do pilotażowego programu w zakresie edukacji żywieniowej oraz poprawy jakości żywienia o nazwie "Dobry posiłek w szpitalu". Pełny jadłospis (dieta łatwostrawna) na bieżąc tydzień…

Wyniki badań laboratoryjnych na IKP

Informujemy o możliwości sprawdzenia wyników badań laboratoryjnych na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP). W tym celu należy: Otworzyć stronę internetową https://pacjent.gov.pl Wybrać "Logowanie na IKP" Wybrać sposób logowania (najczęściej będzie to Profil Zaufany) Po zalogowaniu wybrać kolejno: Historia leczenia, Zdarzenia medyczne,…