Start / Aktualności / Trzecia dawka (przypominająca) dla dzieci od 12 roku życia

Trzecia dawka (przypominająca) dla dzieci od 12 roku życia

UWAGA!!!
OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY 12 r.ż.  MOGĄ JUŻ PRZYJĄĆ DAWKĄ PRZYPOMINAJĄCĄ SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19 W PUNKCIE SZCZEPIEŃ SPZOZ SULĘCIN PRZY UL. WITOSA 4

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie informuje, iż każdy kto ukończył 12 rok życia, z zachowaniem odstępu co najmniej 5 miesięcy po ukończeniu schematu pełnego szczepienia przeciw COVID-19 może zarejestrować  się na szczepienie dawką przypominającą przeciw COVID-19.

Rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 odbywa się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem: 667 585 850 lub mailowo: m.piotrowicz@szpital-sulecin.pl – Koordynator: Pani Monika Piotrowicz.

Szczepienia odbywają się w Punkcie Szczepień przy ul. Witosa 4 naszego Szpitala (wejście od Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej obok SORu).

 Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni przeciw COVID-19 do skorzystania z takiej możliwości i zarejestrowania się w Punkcie Szczepień Szpitala Powiatowego. 

Zbiorowa odporność może być także Twoją zasługą!