Szczepienia przypominające przeciwko COVID-19

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie informuje, iż na szczepienie dawką przypominającą przeciw COVID-19 mogą rejestrować się osoby:

• które ukończyły 50 rok życia, z zachowaniem odstępu co najmniej 5 miesięcy po ukończeniu schematu pełnego szczepienia przeciw COVID-19 (przyjęcie szczepionki dwudawkowej lub jednodawkowej),
  • pozostałe osoby pełnoletnie, z zachowaniem odstępu co najmniej 6 miesięcy po ukończeniu schematu pełnego szczepienia przeciw COVID-19 (przyjęcie szczepionki dwudawkowej lub jednodawkowej).

Skierowania na szczepienie wystawiane są automatycznie przez system, po upływie powyższego terminu (będą widoczne w IKP).

Rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 odbywa się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod numerem: 667 585 850 lub mailowo: m.piotrowicz@szpital-sulecin.pl – Koordynator: Pani Monika Piotrowicz

Szczepienia odbywają się w Punkcie Szczepień przy ul. Witosa 4 naszego Szpitala (wejście od Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej obok SORu).

Do pobrania: kwestionariusz przesiewowy dla osoby dorosłej (POBIERZ) i dla osoby niepełnoletniej (POBIERZ). Kwestionariusz wypełniamy przed szczepieniem.